top of page

אנשים שואלים אותי אם יכולה להיות אהבה עצמית רבה מידי. הם תוהים היכן עובר הגבול בין אהבה עצמית לבין אנוכיות. בעיניי אין אהבה עצמית רבה מידי. אין גבול.

אנוכיות מגיעה מחוסר אהבה עצמית. הכוכב שלנו סובל מזה,

וגם ממידה גדושה של חוסר ביטחון, של שיפוטיות ושל התניה. גם אנו, בני האדם, סובלים מכול אלה.

כדי שאוכל לאהוב מישהו באמת, ללא תנאי, עליי להרגיש כך גם כלפי עצמי. אינני יכולה לתת משהו שאין לי.

האמירה שאני מחשיבה מישהו יותר מאשר את עצמי

אינה אלא העמדת פנים.

אניטה מורז'אני, מתה להיות אני

a waiting room with two blue sofas

 בריאות טבעית : ייעוץ תזונתי משולב יוגה
לריפוי ולאורח חיים מאוזן

אם הנך מרגיש/ה כאב מפרקי אורתופדי או חוסר איזון באזור הגב, הצוואר או מפרקי הידיים - ניתן ואפשר להקל על הסימפטומים בעזרת טיפול הוליסטי משולב. ניתן ליצור אורח חיים מאוזן יותר מופחת כאבים ומכאובים. ניתן לבנות תנועה מופחתת כאבים ותיפקוד יומיומי מאוזן יותר.
מציעה מפגשי ייעוץ פרטניים, בשילוב ייעוץ תזונתי ודרך היוגה.
עלות סדרה של 4 מפגשים - 920 ש"ח. הנחה למנויי שיעורי היוגה.

 

...קצת על גישת הבריאות הטבעית:

בריאות וחולי, הרגשה מאוזנת והרגשה לא יציבה – כולם נמצאים על אותה המשווה של בריאות. השוני בתחושות, בהרגשות ובעשייה נובעים ממידת האיזון של משוואת הבריאות: בריאות = כאשר כמות הרעלים והפסולת המוצאים מהגוף זהים או גדולים מכמות הרעלים והפסולת הנכנסים לגוף. כאשר אנרגיית החיים והקיום זורמת באופן מאוזן.

 

בניסיון לאזן משוואה זו, להפסיק ביטויי חולי ולאפשר החלמה - עומדים על 3 היבטים המרכיבים ומזינים את הבריאות.

גורם ראשון,  הגורם המרכזי והחשוב מכול, ולעיתים רק באמצעותו ניתן להגיע לריפוי מלא - הוא - מידת האנרגיה החיותית, אנרגיית החיים. ביטוייה: הבטחון בחיים, האהבה, האופטימיות, שמחת החיים וכוחות הנפש הנמצאים באדם. ככל שהאנרגיה נמוכה יותר, לא יציבה ופגיעה יותר, כך משוואת הבריאות תיטה ביתר קלות לחולי. שמחת החיים, העשייה, היצירה, האהבה , האופטימיות והאמונה בטוב – מזינים כל תא ותא בגוף באנרגיה של חיים המסוגלת לעבור כול מכשול.

 

הגורם השני הקשור ונובע מהראשון, הוא - מידת הפסולת הקיימת ורובצת בגוף ובנפש. עד כמה הגוף והתודעה ניזונים מרכיבים ספוגי רעילות, בסביבה רעילה – פיסית ונפשית. ומהי יכולת הגוף והתודעה לפנות את הרעלים שנכנסו או הוכנסו אליו, או נוצרו כתגובה לתהליכים מטבוליים בגוף.

 

הגורם האחרון הוא - האיזון בדם. האם הרכב הדם על כל משתניו תקין. האם הגוף מקבל את כל אבות המזון להם הוא זקוק כדי לתפקד. וכיצד הם נספגים בגוף ונראים בדם.

 

בדרך הבריאות הטבעית משנים אורח חיים; בוחנים את המזון הגשמי והרוחני המוכנס אלינו, בוחנים הרגלי יומיום של שינה, פעילות, תנועה; בוחנים אינטראקציה חברתית ; בוחנים את הנפש, בהירות התודעה וההגשמה. כול אלו גם יחד, מחוברים ליריעה אחת המותאמת לחיים מאוזנים לפי חיי הפרט. בדרך זו מוסרות נטיות לחולי, לחולשה אנרגטית, וחוליים ממשיים - המכרסמים ביכולתו הטבעית של הפרט לחיות חיי בריאות.

 

תחילת תהליך ההבראה טמון ברצון ליצור שינוי ובאמונה שניתן לשנות: ניתן להרגיש, לתפקד וליצור ממקום אחר, ללא כאב פיסי ונפשי. עם התעוררות הרצון, ממשיכים להבנה שבריאות היא מצב טבעי, וצריך "רק" (פשוט אך לא תמיד קל ליישום) לאפשר לגוף ולנפש לחיות ולתפקד בתנאים הנכונים, והמיטיבים במציאות הנתונה.

המשך התהליך הוא אימוץ הרגלי חיים מיטיבים עם אנרגיות הגוף והתודעה, מאזנים בכול רמות ההווייה, והתמדה בהם ככל שצריך. כך נוצרת ונרקמת מציאות חדשה, מדויקת ותומכת באורח חיים מאוזן.

 

תהליך הניקוי הוא אישי מאוד, רגשי מאוד ועמוק מאוד. התהליך דורש התמדה, מאמץ ואמון רב שזהו הדבר הנכון לעשותו.

 

מאמינה שדרך ההתחברות פנימה בכול הרבדים – הגוף, הנפש, התודעה והרוח – ניתן להגיע לריפוי מלא והגשמת האהבה בחיים. 

עם תובנותיי ומסעי בחיים, אספתי כלים לכדי גישה הוליסטית לאיזון וריפוי.  כלים לאורח חיים בריא הנתמך בתזונה המבוססת הגיינה טבעית ובריאות טבעית, שימוש בטכניקות להרפיית מתחים וחרדות, איזון מנטאלי, עבודה אנרגטית ויוגה.

מי שבו סקרנות ודחף להתנסות - המלצתי להתחיל . כול מי שבוער בו רצון לשינוי ולתחושת בריאות ושלמות - אל תמתינו ואל תדחו. לעולם לא יהיה רגע מתאים או "נוח" יותר. המועד הטוב ביותר לשינוי הוא ההווה.

אני מזמינה אתכם להתנסות בדרך זו , להתחבר לדרך הבריאות ולרקום איזון בחייכם, דיוק והרמוניה.

accessibility icon
bottom of page